Individuálne alebo skupina?
Vyberte si svoju terapiu

Vstupná komplexná diagnostika pohybového aparátu

Využite vstupnú diagnostiku pohybového aparátu a zistíme spolu problémy tela, ktoré môžeme vyriešiť.

49.00€
Vyšetrenie rehabilitačným lekárom

Objednajte sa na vyšetrenie rehabilitačným lekárom a pomôžeme odhaliť problémy vášho tela modernými fyzio metódami NeurKinetic či Mulligan.

49.00€
Individuálna fyzioterapia

Obnovte fyziologické funkcie tela vďaka individuálne fyzioterapii. Cvičenia, masáže, fyzio techniky pre získanie mobility pre deti a dospelých. Objednajte sa na fyzioterapiu do Fyziocentra Zdravo a fit.

39.00€
Tehotenská masáž

Tehotenská masáž pre budúce mamičky v Bratislave časť Petržalka za super ceny od kvalifikovaného personálu vo Fyziocentra Zdravo a Fit.

39.00€
Elektroliečba a ultrazvuk

Elektroliečba pomáha znižovať bolesť a liečebnému procesu pri poranení kĺbov a svalov. Objednajte sa na elektroliečbu do Fyziocentra vo Vienna Gate.

25.00€
Klasická masáž

Objednajte sa na klasickú masáž a dajte uľaviť bolesti chrbta či bolesti tela. Masáže od profesionálnych masérov za super ceny vo Fyziocentrum Vienna Gate v Petržalke.

39.00€
Športová masáž

Využite športovú masáž pre aktívnych ľudí. Športová masáž od profi masérov vo Fyziocentre Vienna Gate Petržalka Bratislava.

39.00€
Manuálna terapia

Objednajte sa na manuálnu terapiu, fyzioterapiu a ukončite svalové napätie či bolesti. Využite skúseného fyzioterapeuta a pomôžte svojmu telu od bolesti vo Fyziocentre Vienna Gate Petržalka Bratislava.

39.00€
Fyziotréning

Spojenie tréningu a fyzioterapie do fyziotréningu vám umožní zlepšiť pohyblivosť, zbaviť sa bolesti chrbta vo Fyziocentre Vienna Gate Petržalka Bratislava.

39.00€