Individuálna fyzioterapia

Fyzioterapeuti Zdravo a Fit vám denne pomáhajú s obnovením funkcie pohybového systému. Pri zostavení terapie sa opierajú o svetové trendy v oblasti diagnostiky a prevencie, ako sú NeuroKinetic Therapy, Mulligan koncept, DNS. Vďaka tomu dokážu účinne bojovať s akútnymi aj chronickými problémami, ktoré sa nahromadili v tele počas viacerých rokov ako výsledok vášho náročného životného štýlu. Naši fyzioterapeuti vám pomôžu aj pri liečbe vrodených porúch a pooperačných stavov. Okrem liečby sa zameriavajú aj na prevenciu vzniku problémov. Využívajú širokú škálu metodík od SM – systému cez cvičenie HSS (hlbokého stabilizačného systému), metodiku fyziotréningu až prvky „core tréningu“. Pomôžu vám so zlepšením pohyblivosti aj spevnením celého tela.

Nie ste si istý, či je fyzioterapia vhodná aj pre vás?

Fyzioterapia je vhodná pre deti so začínajúcimi problémami pohybového aparátu, ako sú ploché nohy, skoliózy, zlé držanie tela, športové zranenia alebo vrodené a vývojové poruchy. Rovnako pomôže ľuďom v produktívnom veku, ktorých pracovné zaťaženie si začína vyberať svoju daň v podobe miernych aj intenzívnych bolestí. Rehabilitácia je základnom pooperačnej liečby aj rekonvalescencie po zranení. Fyzioterapia pomáha seniorom zmierňovať a odstraňovať dlhé roky hromadiace sa problémy. Je základom pre sebestačnosť a zlepšenie kvality života.

Ako postupujú naši fyzioterapeuti?

1) Vďaka najnovším trendom a testom identifikujú príčinu problému a zvolia postup „šitý na mieru“ pre každého jedného klienta.

2) Aplikujú najúčinnejšie postupy a prostriedky, ako sú mäkké techniky, masáže, bankovanie, rôzne metodiky cvičenia, tejpy, elektroliečba a cielené posilnenie oslabených svalov. Účinnosť zvolených prostriedkov neustále kontrolujú, aby vám dokázali pomôcť v najkratšom možnom čase.

3) Vysvetlia vám všetko, čo potrebujete vedieť, a odporučia ďalší postup. V Zdravo a Fit sme vyškolili už tisícky fyzioterapeutov a trénerov. Podobne aj vám pomôžeme s pochopením vášho problému, aby ste mu dokázali v budúcnosti predchádzať. Zameriavame sa pri tom na všetky aspekty životného štýlu. Naši odborníci majú absolvované školy fyzioterapie, trénerstva a desiatky odborných kurzov. Vďaka tomu u nich nájdete odpovede a riešenia otázok, ktoré vás trápia.


Zavolajte nám a radi Vám pomôžeme s výberom služby a rezerváciou.

0910196016

39.00€